Vi önskar er alla en trevlig sommar

HÖSTTERMIN START – 20:e AUGUSTI

Vi vill informera alla våra medlemmar och besökare att vi kommer att börja träna igen den 20:e augusti. Vi kommer att träna lite tidigare på torsdagar (30 minuter innan) och vi kommer att lägga till en extra träningsgrupp för nybörjare.

Alla våra medlemmar som inte ha kunnat träna under mars-juni pga Covid-19 har fått ett tillgodo (beräknad från och med den 15:e mars). Alla medlemmar kommer att få ett separat mejl kommande dagar med beloppet som kommer att dras från nästa terminsavgift.

Vi kommer att vara tillgängliga hela sommaren som vanligt för att besvara era frågor via mejl, telefon eller sociala medier.

Vi önskar er alla en trevlig sommar under dessa svåra tider. Ta hand av er själva och glöm ej…. TRÄNA HEMMA!

Du gillar kanske också...